Вчителі визнають, що навчання – це безперервний процес зростання та вдосконалення. Студент, який опановує елементарні навички, такі як читання, сильно відрізняється від більш просунутого студента, який є досвідченим і цілеспрямованим читачем. Таким чином, викладачі інтуїтивно розуміють, що учні проходять передбачувані етапи навчання по мірі того, як вони переходять від новачка до експерта у певній навичці.
Загальні основні стандарти також визнають підвищення рівня навчання, як це видно з їхніх формулювань. Наприклад, у Загальному базовому стандарті математики у системі числення для 6-х класів (CCSM.6.NS.2) говориться, що учень «побіжно ділитиме багатозначні числа, використовуючи стандартний алгоритм». (Центр передового досвіду Національної асоціації губернаторів та ін., 2010; стор. 42). Цей стандарт передбачає, що успішний учень (1) точний і (2) добре володіє (тобто Бігло) багатозначним діленням - і також передбачає, що учень (3) збереже навички з часом, (4) матиме витривалість для виконання відповідних класу завдань, які включають навичку, і (5) може гнучко застосовувати або узагальнювати навик для тих ситуацій і умов, в яких буде корисне багатозначне ділення.
Ієрархія навчання-IH (Haring et al., 1978) є корисною основою для аналізу етапів навчання студентів. Навчальна ієрархія розбиває процес навчання на кілька рівнів, переходячи від набуття навичок через оволодіння навичками, до повної інтеграції навички до академічного репертуару учня. Як представлено тут, ієрархія навчання складається з 5 рівнів (Haring et al., 1978; Martens & Witt, 2004): засвоєння, швидкість, запам'ятовування, витривалість та узагальнення. Ієрархія навчання, початково сформульована кілька десятиліть тому, широко використовується як модель навчання в сучасних дослідженнях ефективного навчання та академічного втручання (наприклад, Ardoin & Daly, 2007).
Зв'язуючи цільову навичку конкретного учня з відповідною стадією навчання IH, вчитель може отримати уявлення про те, які навчальні посібники та стратегії допоможуть цьому учню досягти академічних успіхів. Цей зв'язок учня зі стадією навчання збільшує як впевненість вчителя, і ймовірність позитивного результату в учня. Наведена нижче таблиця (адаптована з Haring et al., 1978 та Martens & Witt, 2004) дає інструкторам короткий опис кожного етапу навчання в IH, а також пропонує стратегії навчання та зразок ідеї втручання:
Джерело
How To: Match the Student to the Right Academic Intervention with the Instructional Hierarchy
Переклад виконала Зухра Саттарова